Hakkımızda
Döviz Kurları

 
Demirdöküm Kombi Servisi

 

 

 
İzmir Servis Noktalarımız

 

İzmir Demirdöküm Kombi Servisi İletişim

Doğalgaz sistemleri ve kombiler evlerde oldukça yüksek bir konfor yaratmaktadırlar. Bu sebeple yaygın olarak kullanılmakta ve tercih edilmektedirler. Bunun yanında oldukça ciddi şekilde özen gösterilmesi gereken sistemler ve cihazlardır. Sorunları durumunda teknik servis hizmeti alınması büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple İzmir Demirdöküm kombi servisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Mesai saatleri içerisinde ve nöbetçi uygulamamız sayesinde 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Olası arızalarda ve bakımlar için firmamız eğitimli teknisyenleri ve profesyonel çalışma disiplini ile sorunları kısa sürede çözmekte ve kombi bakımını yapmaktadır.

Profesyonel İzmir Demirdöküm Servisleri

Kombiler ve doğalgaz sistemleri yaz ve kış aylarında düzenli olarak kullanılmaktadır. Özellikle kış aylarında oldukça yoğun şekilde kullanılmakta ve bakımları düzenli yapılmadığı takdirde sık sık sorun çıkartmaktadırlar. Bu durumlarda İzmir Demirdöküm Klima servisleri hizmetimiz ile sizlere hızlı ve kesin çözümler sunmaktayız. İstanbul genelinde hizmet veren firmamız düzenli eğitim gören ve denetlenen teknisyenlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kombilerinizin arızası durumda değiştirilmesi gereken parçaları orijinal parçalar ile değiştirilmektedir. Düzenli yapılacak bakımlarında daha randımanlı çalışması ve veriminin artması sağlanmaktadır. Firmamız yüksek kalite standartları ve güvenlik prosedürleri ile hizmet vermektedir. Sunduğumuz Tüm hizmetler sizlerin memnuniyetini kazanmak ve güvenliğinizi sağlamak prensipleri doğrultusunda verilmektedir.

7/24 İzmir Demirdöküm Kombi Servis

Kombi Bakımları ve arızaları durumlarında firmamıza telefon numaralarımızdan ulaşabileceğiniz gibi akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz uygulamamız ile de ulaşabilirsiniz. Bunun yanında acil durumlarda mesai saatleri haricinde de firmamızdan yardım talep edebilirsiniz. Nöbetçi servis uygulamamız ile 7 gün 24 saat sizlere teknik servis hizmeti sunmaktayız. Çalışan ve mesai saatlerinde evlerinde olamayan kişiler içinde mesai saatleri haricinde teknik servis ve bakım hizmetleri sunulmaktadır. Firmamız profesyonel İzmir Demirdöküm servis hizmeti ile tüm İzmir geneline Demirdöküm Kombi Servisi Ücreti 50 TL ve 80 TL. Demirdöküm kombi bakım ücreti ile hizmet sunmaktadır. Güvenliğiniz ve konforunuz için kombinizin düzenli bakımlarını yaptırmanız gereken kombilerin arızası durumunda ve acil durumlarda firmamızdan yardım alabilirsiniz.